Sazka olympijský víceboj

Vytvořeno pondělí 11. červen 2018 10:02

Naše základní škola se zúčastnila projektu Sazka olympijský víceboj. Patronát nad akcí převzala řada vynikajích českých sportovců včetně olympioniků. Cílem bylo přitáhnout co nejvíce dětí ke sportování. Žáci plnili v hodinách tělesné výchovy celou škálu sportovních disciplín a nejen sobě dokázali, jak na tom opravdu jsou. Podmínky splnilo více než 600 škol v České republice a Klegovka byla mezi vylosovanými, kteří obdrželi bonus ve formě poukázky na nákup sportovních potřeb. Slavnostního ceremoniálu v Praze se zúčastní 2 žáci naší školy za doprovodu p. uč. Haasové dne 14.6. 

http://ceskosportuje.cz/sazkaolympijskyviceboj/clanky/zname-35-vyhercu-hlavni-ceny-sazka-olympijskeho-viceboje-jsou-vy?

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates