Informace pro rodiče od 3. 5. 2021 ohledně testování

Vytvořeno pátek 30. duben 2021 12:23

Novela mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k povinnému testování žáků ve školách s

účinností od 3. května 2021se toto opatření mění následovně:

preventivní antigenní test se ve školách, kde doposud probíhalo s frekvencí dvakrát týdně, nově provádí s frekvencí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu. Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

Pro naši školu z toho vyplývá, že se žáci v týdnu 03.05. – 07.05.2021 budou testovat pouze v pondělí 03.05., ve čtvrtek 06.05. žáci přijdou do školy jako v úterý, ve středu a v pátek.

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates