Tato škola je zapojena do výzvy EU peníze školám

Aktualizováno čtvrtek 26. únor 2015 12:49

EU Investice do rozvoje vzdělávání

 

 


 

Čerpáme dotace z OP VK prioritní osa 1.4. EU peníze školám

Základní škola Klegova 27 zahájila intenzivně čerpání prostředků z OP VK prioritní osa 1.4 - EU-peníze školám. Od 1. srpna 2011 se realizuje projekt pod názvem Inovace ve vzdělávání. Cílem je především zatraktivnění vzdělávacího procesu formou inovací ve výuce a vzdělávání pedagogických pracovníků.

Součástí projektu je i vybavení učeben interaktivní technikou a revitalizace učebny ICT. V současné době probíhá dokončování těchto prací a pedagogové začali ověřovat své materiály v praxi. Tyto učební materiály jsou pro učitele sdíleny v rámci školní počítačové sítě. Pro další zájemce jsou k dispozici po vyžádání u ředitele školy Mgr. Aleše Vodičky.

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates