Revitalizace atria 2013

Aktualizováno neděle 8. březen 2015 21:51

V říjnu 2013 započala další fáze revitalizace prostoru školního atria. Práce byly úspěšně dokončeny na začátku měsíce prosince 2013. Výsledkem je proměna současného nevyhovujícího spojovacího chodníku mezi oběma školami v plnohodnotnou tartanovou 60 m dlouhou dráhu pro výuku TV. Opravu provedla fa Sporting za laskavé finanční podpory ÚMOb Ostrava-Jih.

10

Dalším vylepšením atria, které zapadá do koncepce školy při budování odpočinkové a sportovně relaxační zóny, je instalování prvků zejména pro děti ve školní družině. Jedná se o malý lanový park a šplhací zahradu s lezeckými stěnami. Tyto prvky byly doplněny kompaktními sedacími soupravami, které budou moci využít i učitelé se svými žáky v rámci výuky v Zeleném atriu. Finanční podporu poskytl ÚMOb Ostrava-Jih a realizace se ujala fa HRAS – zařízení hřišť. Na jaře 2014 bude prostor žákům opět otevřen k užívání.

Proměnu atria si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria
Revitalizace at...
Revitalizace atria Revitalizace atria

 

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates