Ovoce a zelenina do škol; Mléko do škol

Aktualizováno čtvrtek 6. září 2018 11:38

Školní rok 2018/2019

Školní projekty (mléko i ovoce): Pro žáky základních škol zůstává vše stejné jako v loňském školním roce

Ochucená mléka ve školním projektu Mléko do škol: Ve školních automatech naleznou žáci ochucená mléka od počátku školního roku. Ochucená mléka jsou s doplatkem žáka a jsou bezpečně uskladněna v automatu.

dodávkami bezplatných dotovaných produktů začne společnost Happysnack od prvních dnů v září.

V letošním školním roce dochází ke dvěma změnám:

1.       Karty mají omezenou platnost na jeden školní rok – vždy od 1.9 . do 30.11. následujícího školního roku.Letošní edice je platná od 1.9.2018 do 30.11.2019.

Původní karty z loňského roku budou mít ukončenou platnost 30. 11. 2018.

2.       Karty jsou anonymní. Portál bude mít od 3.9.2018 omezenou funkčnost, nebudete zde již zapisovat jména dětí, přiřazovat karty, apod. Bude určen pouze pro případné kontroly SZIF, můžete zde hlásit poruchy apod.

Plnění automatů zbožím proběhne v posledním srpnovém týdnu a v průběhu měsíce září obdrží žáci nové kartičky. 

Všechny informace budou postupně aktualizovány na webu: www.happysnack.cz

V případě dotazů, nám prosím, napište email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates