Mléko, ovoce a zelenina do škol 2019/2020

Aktualizováno pondělí 23. září 2019 11:40

ŠKOLNÍ PROJEKTY – Mléko do škol / Ovoce a zelenina do škol 2019/2020

-        Připravuje se novela nařízení č. 74/2017 Sb. – dělení škol dle kapacity, aj.

-        Bude vytvořen nový formulář Roční hlášení (=RH) s určením kapacity školy, všechny původní formuláře budou zneplatněny.

-     Běžná distribuce / distribuce z automatu – zůstává jako v předešlých letech. Závozy uzpůsobíme Vašim potřebám. Rozšířený sortiment výrobků.

-        Školní projekt je dotován z EU a ČR. Tato dotace je určena na dodávku kvalitních produktů dětem

ŠKOLNÍ AUTOMAT NA ZDRAVOU SVAČINKU

-         Ochucené mléko za dotované ceny pro školy zapojené do projektu Mléko do škol s námi. Jinak prodej za ceny nedotované.

-         V září rozdáme nové karty všem – anonymní režim.

-         Stávající karty mají možnost automatického prodloužení. Pokud rodiče projeví zájem a svou stávající kartu dobijí, její platnost se automaticky prodlouží do konce  školního roku. Jinak bude její platnost ukončena k 30.11.2019

-        Neustále rozšiřujeme sortiment výrobků.

Pokud máte dotazy, směřujte je, prosím, na Vaše obchodní zástupce. Rádi Vám vyjdou vstříc.

Více info také na www.happysnack.cz.