Ostrava fandí kontinentům

Aktualizováno pátek 8. prosinec 2017 9:18

8. a 9. září 2018 se bude v Ostravě konat Kontinentální pohár v atletice, kterého se zúčastní nejlepší světoví atleti. Naše škola se zapojila do projektu "Ostrava fandí kontinentům", kde žáci v rámci hodin tělesné výchovy splní dvě disciplíny- skok z místa a hod medicimbalem, vyrobí transparenty na závody nejlepších atletů a sestavíme štafetové týmy, které mohou postoupit až do finále, které proběhne v předprogramu samotného Kontinentálního poháru. Jan Kudlička naši školu vylosoval do týmu "Amerika" - tento kontinent budeme reprezentovat na soutěžích a fandit mu.

Za účast na soutěžích je možno získat řadu cen, vstupenky na Kontinentální pohár, sportovní vybavení a účastníci finále štafet získají reprezentační oblečení.

Tisková konference a slavnostní losování do soutěže "Ostrava fandí kontinentům" se konaly ve čtvrtek 16. listopadu na Magistrátu města Ostravy. Kromě zástupců přihlášených škol se akce zúčastnili: předseda atletického svazu Libor Varhaník, primátor města Ostravy Tomáš Macura a jeho náměstek pro sport a školství Vladimír Cigánek, Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana a ambasadoři projektu Jan Kudlička (za tým Amerika) a Pavel Maslák (za tým Afrika). 

Článek na stránkách města

Článek na Novinky.cz

DSC 0134

 

Ostrava fandí k...
Ostrava fandí kontinentům Ostrava fandí kontinentům
Ostrava fandí k...
Ostrava fandí kontinentům Ostrava fandí kontinentům
Ostrava fandí k...
Ostrava fandí kontinentům Ostrava fandí kontinentům
Ostrava fandí k...
Ostrava fandí kontinentům Ostrava fandí kontinentům
Ostrava fandí k...
Ostrava fandí kontinentům Ostrava fandí kontinentům

 

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates