Projektový den - s Portugalcem

Aktualizováno pondělí 8. červen 2015 20:10

102 4321Den s Portugalcem – neformální výuka

Ve středu 27.5.2015 se 15 vybraných žáků ze 7.-9. ročníku stalo součástí Projektového dne na naší škole. Zahraniční student z Portugalska Tiago měl pro nás připravený bohatý program. Celé dopoledne probíhala komunikace výhradně v angličtině, Tiago nás seznámil se svou zemí, zvyky, kulturou. Přinesl nám ochutnávku vlastnoručně vyrobené limonády a sladkostí.

Abychom jen neseděli, byli jsme se venku odreagovat pohybovými aktivitami. Následoval kvíz, ve kterém jsme si ve vylosovaných týmech ověřili, jak jsme dávali pozor a kolik si toho pamatujeme. Odměnu su zasloužili všichni J Tiago nás učil portugalské jazykolamy a my ho na oplátku naučili některé české. Na závěr jsme vymysleli a natočili na kameru pozdrav pro děti do základní školy v Portugalsku. Tato akce proběhla v rámci projektu Erasmus+ a Rodilí mluvčí do škol

Za zúčastněný tým Bc. Pavlína Palarczyková, učitelka Aj

(7.A- Čvandová Adéla, Pěronková Kateřina, Štefková Tereza. 7.B – Marková Patricie. 8.A – Borovičková Michaela, Zahoranská Sandra. 8.B – Dvorjančanský Adrian, Kubica Denis, Starý Matyáš. 9.A – Baudiš Jiří, Drozdová Zuzana,Ságnerová Nikol, Slavická Vendula, Zachara Dominik. 9.B – Pavličík David.)

Den s Portugalc...
Den s Portugalcem Den s Portugalcem
Den s Portugalc...
Den s Portugalcem Den s Portugalcem
Den s Portugalc...
Den s Portugalcem Den s Portugalcem
Den s Portugalc...
Den s Portugalcem Den s Portugalcem
Den s Portugalc...
Den s Portugalcem Den s Portugalcem

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates