Učebny fyziky a chemie

Aktualizováno pondělí 7. prosinec 2015 10:42

logo ROP wUčebny fyziky a chemie - Číslo projektu: CZ.1.10/2.1.00/30.01582

SMO, městský obvod Ostrava-Jih podal v roce 2014 žádost na spolufinancování projektu s názvem Učebny fyziky a chemie do operačního programu  ROP NUTS II Moravskoslezsko,  prioritní osy Podpora prosperity regionu, oblasti podpory Infrastruktura veřejných služeb,  podoblast podpory Rozvoj infrastruktury pro vzdělávání.

P1030348

Číst dál: Učebny fyziky a chemie

Slavnostní otevření jazykové učebny

Aktualizováno středa 15. duben 2015 13:52

IMG 3422V úterý 7. dubna 2015 byla slavnostně otevřena Jazyková laboratoř Mercurius 21. Jde o jazykový laboratorní systém nezávislý na počítači, který žákům umožní pracovat ve skupinách, v párech i samostatně. Ovládací pult je integrován do katedry a poskytuje učiteli možnost odposlechu, kontroly jazykového projevu žáků. SW je v českém jazyce. Pracoviště žáků je osazeno mikrospínači a sluchátky. Učebna je dále vybavena interaktivní tabulí Smart board s ozvučením, notebookem, dataprojektorem s ultrakrátkou projekční vzdáleností, PC a dotykovým LCD monitorem.

Komfort učebny doplňují nová podlahová krytina, žákovské lavice a stoly, pracoviště učitele a uzamykatelné skříně.

Poděkování patří ÚMOb Ostrava-Jih, zřizovateli školy, za cenné rady i za předfinancování celého projektu, pracovníkům ROP za podporu a součinnost při vedení projektu, zhotovitelům celého díla a v neposlední řady i učitelům jazyků za trpělivost. Video můžete zhlédnout ZDE

Číst dál: Slavnostní otevření jazykové učebny

Projekt Cizí jazyky moderně

Aktualizováno středa 18. březen 2015 21:45

logo ROP wProjekty – ROP Moravskoslezsko – škola je zapojena do projektu ROP, oblast podpory Rozvoj infrastruktury ve vzdělávání pod registračním číslem CZ.1.10/2.1.00/30.01574.

Projekt pod názvem Cizí jazyky moderně je určen k podpoře jazykového vzdělávání. Přiznaná částka 841 079,60 Kč bude použita na revitalizaci jazykové učebny. Klíčové je vytvoření jazykové laboratoře, která bude sloužit žákům k výuce s využitím nejmodernější techniky. Součástí projektu je rovněž vybavení učebny nábytkem a pokládka podlahové krytiny.

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates