Olympijský víceboj - doplňkový úkol

Aktualizováno neděle 31. leden 2016 21:36

"Běh nás baví" tak znělo téma doplňkového úkolu, který se měl zpracovat výtvarně. Žáci 4.B, 5.B, 6.B pracovali nadšeně a bylo z čeho vybírat. Pouze tři výkresy se však zasílaly do soutěže do Prahy. Naši školu reprezentují obrázky od: Matěje Stacha (5.B), Lubomíra Kostrze (6.B) a Filipa Damka (4.B). Pokud se budou líbit, naši olympionici si je vezmou pro štěstí s sebou na olympiádu do Ria.

Bh ns bav 6

 

Olympijský více...
Olympijský víceboj - doplňkový úkol Olympijský víceboj - doplňkový úkol
Olympijský více...
Olympijský víceboj - doplňkový úkol Olympijský víceboj - doplňkový úkol
Olympijský více...
Olympijský víceboj - doplňkový úkol Olympijský víceboj - doplňkový úkol

 

Vyhledávání

Designed by Free Joomla Templates